Michael Connelly: Advokát

Michael Connelly: Advokát
Foto: Pixabay

Rozsudek ráže 9

Kniha se stala předlohou pro úspěšný seriál z produkce Netflixu.

Michael Connelly: Advokát
Foto: nakladatelství Slovart

Jde o příběh advokáta, který po roční pauze zvažuje svůj návrat do světa advokacie a netuší, že už někdo jiný rozhodl za něj. Když zavraždil jeho kolegu a příležitostného spolupracovníka, který určil ve své poslední vůli Michaela Hallera svým nástupcem.

Michael je najednou „majitelem“ zavedené advokátní kanceláře se spoustou klientů. Bohužel mezi nimi je i Walter Elliot, filmový magnát, obžalovaný z dvojnásobné vraždy… a začnou se okolo něj „dít věci“. Vypadá to, že další obětí by po svém kolegovi mohl být Michael. Čím si to zasloužil? Komu vadí, že začal propojovat jednotlivé nitky a že hledá odpovědi, které dosud nikdo nehledal?

Michael ví, že jde o život i profesní existenci, a vymyslí plán, jak dostát právu i spravedlnosti, aniž by přišel o život svůj nebo svých blízkých.

Zajímavý příběh s nečekaným odhalením si už získal zájem filmařů a já věřím, že stejně si získá i vás.

Zdroj: redakce – Zdena Mášová (autorské dílo), dominoknihy.cz, slovart.cz

Další články z této rubriky

Lenka Špaček: Zdravě jístgutentor-overlay

Lenka Špaček: Zdravě jíst

Jíst zdravě a ještě si pochutnat? Oblíbená blogerka Lenka Špaček vás o tom snadno přesvědčí ve své kuchařce Zdravě jíst,…
Celeste Ng: Ohníčky všude kolemgutentor-overlay

Celeste Ng: Ohníčky všude kolem

Oceňovaná spisovatelka Celeste Ng (nar. 1980), jejíž rodiče se do USA přistěhovali z Hongkongu, patří k nejúspěšnějším americkým autorům. Proslavila…

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*