Judy Hallová: Magická síla kamenů

Judy Hallová: Magická síla kamenů
Foto: Pixabay

Přivolejte si do života hojnost, zdraví a štěstí

Britská astroložka a známá léčitelka Judy Hallová (1943-2021) byla mezinárodně uznávanou expertkou na krystaly a jednou z duchovně nejvlivnějších osobností.

Judy Hallová: Magická síla kamenů
Foto: se svolením nakladatelství Grada

Judy Hallová vydala za svůj plodný život čtyřicet pět úspěšných knih zaměřených na duchovní nauky a magické a ozdravné síle krystalů, jež byly přeloženy do šestnácti jazyků včetně češtiny a řada z nich patří mezi bestsellery.

Autorka vysvětluje, jak s kameny správně pracovat, aby v různých oblastech života přinášely co největší užitek. Může jít o toužebné přání zdraví, lásky, dobrých vztahů, ale také pracovních nebo osobních úspěchů. Vychází přitom z vesmírné zákonitosti, že stejné přitahuje stejné. Tím, jak vnímáme svůj život a jaké emoce projevujeme, ovlivňujeme, co si k sobě přivoláváme. Pokud jsme schopni mysl a emoce udržovat v pozitivní sféře, působíme zároveň příznivě i na své zdraví a vnitřní stabilitu. Univerzální životní sílu čchi, jež proudí do našeho těla, lze posilovat i tzv. bioskalárními vlnami, jejichž zdrojem jsou krystaly, napomáhající při léčení a posilování imunitního systému a zároveň v duchovní rovině působící i na naše přání.

Autorka hned v úvodu ujišťuje, že k tomu není třeba zvláštních znalostí ani dovedností. Stačí manifestací, tedy tím, jak se naše nitro projevuje navenek, podle jednoduchých pokynů uvedených u každého krystalu, posílit sílu a účinky svých přání. Je však třeba zvážit, zda pro sebe žádáme opravdu to, co skutečně potřebujeme. Pak je nutné ve správném načasování dobře zformulovat svoji žádost. Všechny podrobnosti a postupy se čtenář dozví krok za krokem včetně technik manifestace prostřednictvím krystalů. Pozná rovněž, jak je udržovat, aby fungovaly.

V hlavní části knihy se čtenář seznámí s konkrétními kameny a doporučením, jak a k čemu je používat. Například pro posílení vlastní síly je vhodný malachit, obsidián, záhněda, pro úklid mysli rutilový křemen, selenit, beryl. Úlevu očištěním karmy přinese achát, dumortierit a pro vytváření hojnosti se hodí citrín nebo karneol, nefrit či tyrkys. Pro finanční alchymii lze zvolit zlatý kámen, avanturin, tygří oko, zatímco pro podporu zdraví a pohody lze využít kamene que sera, jantaru nebo křemene. Další lze využít pro přilákání štěstí nebo mentora, pro dobré rozhodování, udržení energie, hledání lásky nebo spojení s vašimi anděly a jsou zde uvedeny také krystaly posilující kreativitu, aktivaci vyššího vědomí či obnovu spojení s dokonalostí a podobně.

Jedinečná kniha s řadou barevných fotografií vychází v překladu Lumíra Mikulky.

Zdroj: redakce – Dana Vondrášková (autorské dílo), grada.cz

Další články z této rubriky

gutentor-overlay

Babské rady ze života

Herečka a rozhlasová moderátorka Jarka Rozsypalová-Vykoupilová sepsala nový díl oblíbených Babských rad ze života.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*