Jeffery Deaver: Poslední důkaz

Jeffery Deaver: Poslední důkaz
Foto: Freepik

Autor mezinárodních bestsellerů, prodávající své knihy ve 150 zemích, vás zve tentokrát do světa lovců odměn a boje za spravedlnost.

Jeffery Deaver: Poslední důkaz
Foto: nakladatelství Domino

Lovec odměn Colter Shaw se tentokrát vydá dokončit misi svého otce, který vlastně svou výchovou Coltera a jeho sourozenců způsobil, že peníze nejsou hlavním motivem pro Colterovu činnost.

Je sice lovcem odměn, ale jeho motivací jsou často i snahy nastolit pořádek a spravedlnost. Tentokrát se rozhodne odkrýt zločince, kteří stojí za smrtí jeho otce a mnoha jeho přátel. Netuší, že na cestě za spravedlností se mu stane partnerem leta postrádaný bratr Russel a že kořeny zla sahají tak hluboko.

Zatím co si Colter hraje se zabijáky na kočku a myš, stávají se potenciálními objekty k zavraždění nejen objekty pro něj neznámé, ale i jeho rodina.

Nezbývá než veřejně zničit korporaci zodpovědnou za smrt otce a mnoha dalších lidí.

Mohu jen říct, že Deaver ví, jak napsat thriller. Jeho příběh čtenáře vtáhne do světa temných příslibů a očekávání natolik, že potřeba odložit knihu se stává bolestnou ztrátou každý večer.

Zdroj: Zdena Mášová (autorské dílo), dominoknihy.cz

Další články z této rubriky

Lenka Špaček: Zdravě jístgutentor-overlay

Lenka Špaček: Zdravě jíst

Jíst zdravě a ještě si pochutnat? Oblíbená blogerka Lenka Špaček vás o tom snadno přesvědčí ve své kuchařce Zdravě jíst,…
Celeste Ng: Ohníčky všude kolemgutentor-overlay

Celeste Ng: Ohníčky všude kolem

Oceňovaná spisovatelka Celeste Ng (nar. 1980), jejíž rodiče se do USA přistěhovali z Hongkongu, patří k nejúspěšnějším americkým autorům. Proslavila…

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*