Inspirace – jarní věnec na dveře

Jarní věnec.
Foto: Unsplash.

Nemusí být Vánoce nebo Velikonoce, abychom si mohli ozdobit vstupní dveře. Můžeme mít také věnec, který bude připomínat aktuální roční období.

Dnes jsme pro vás připravili pár tipů pro dekorace na dveře vašeho domu či bytu.

Jarní věnec

Jarní věnec by měl být barevný, měl by připomínat rozkvetlé květiny. Můžeme použít nejen barevné látkové květiny (například z látky vyrobené tulipány), ale také zelený mech, větvičky nebo barevná peříčka či korálky. Dobře se bude vyjímat i eukalyptus.

Vše můžeme doplnit i motýlky, mašlemi nebo třeba minidomečky.

Uchycení věnce na dveře

Způsob uchycení věnce na dveře může být někdy komplikovaný, variant je však několik. Můžeme využít delší mašličku, kterou upevníme vně dveří a na tu z vnější strany uvážeme věnec nebo jinou jarní dekoraci. Nebo můžeme koupit háček na věnec, který umístíme na dveře. Háčky se prodávají ve dvou druzích. U kovových dveří využijeme háček magnetický, ale koupit můžeme rovněž háček, který se umísťuje na vrchní hranu dveří. Z něj pak spustíme mašli, na kterou věnec uvážeme. Pro někoho může být variantou k zavěšení i háček od starého ramínka tak, jak vidíte na přiložené fotografii.

Který věnec bude letos zdobit vaše dveře?

Inspirujte se v naší galerii.

Zdroj: redakce – Justýna Malásková

Další články z této rubriky

narozeninová oslavagutentor-overlay

Tipy na dobroty na dětskou oslavu

Spousta moderních maminek hlídá, co jejich ratolesti strčí do úst a jakýkoliv náznak nezdravé stravy je v jejich rodině zakázaný.…

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*