OSVÍCENÍ ZOUFALÉHO MUŽE – Jitka Ludvíková

recenze_knihy_osviceni_zoufaleho_muze_jitka_ludvikova
Foto: Freepik

Pozvání do světa laskavého humoru, který nedovolí čtenáři přestat se smát. Tak lze krátce představit knihu Jitky Ludvíkové.

recenze_knihy_osviceni_zoufaleho_muze_jitka_ludvikova

OSVÍCENÍ ZOUFALÉHO MUŽE

Jitka Ludvíková

nakladatelství Brána

2016

184 stran

Muž ve středních letech, lékař, manžel a kamarád. Zdálo by se na první pohled, že musí být se svým životem spokojený. Proč tomu tak není a co vlastně hledá, to všechno se můžete dozvědět. Nebo ne?

Doktor Barták přehodí výhybku ve svém životě a z uznávaného praktika se stane lékařem na misi v Africe. Z mise si po pár měsících přiváží „suvenýr“ adoptovaného černošského chlapečka.

Co bude doma? Nooo, další překvapení.

Kniha vypráví krásný lidský příběh, o tom, jak otcovství dokáže život převrátit naruby a dostat osvíceného muže do zoufalých, značně prekérních situací, řešených s nadhledem a vtipem.

Tento příběh jsem četla jedním dechem. Tak málo je smíchu kolem nás a z příběhu v knížce přitom úplně tryská. Pokud si chcete odpočinout a prodloužit si život, protože smích to umí, přečtěte si knihu Jitky Ludvíkové. Jestli je psaná s jedním hlavním cílem, potěšit a rozesmát čtenáře, za sebe chci autorce poděkovat. Cíl byl splněn.

Další články z této rubriky

C. J. Tudor: Ti druzígutentor-overlay

C. J. Tudor: Ti druzí

Úžasná kniha, která vás chvíli nenechá odpočinout. Autorka se s námi podělila o děsivý příběh, který vypráví o smutku a…
Osho: Nic není nemožnégutentor-overlay

Osho: Nic není nemožné

Charismatický Čandra Móan, známý jako Osho (11. 12. 1931 – 19. 1. 1990), se narodil v džinistické rodině v indické…

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*