Jedete na dovolenou? Bez tohoto doplňku nemůžete odjet!

Nepetka.
Foto: Nepetka.

Jedete do lázní, na dovolenou nebo jen na chalupu. Sbalit všechny věci může být někdy těžké a šetříte každým místem v kufru nebo v tašce. Přesto byste si rádi vzali svoji oblíbenou láhev na vodu… Co teď?

Voda je velmi důležitou každodenní součástí. Proto je dobré mít ji stále u sebe a být zdravý. Pití je přece důležité jak pro rovnováhu metabolismu. Voda představuje velmi důležitou součást dietních programů a je nepostradatelná při sportu.  

Nepetka.
Foto: Nepetka. Sbalit všechny věci může být někdy těžké a šetříte každým místem v kufru nebo v tašce. Přesto byste si rádi vzali svoji oblíbenou láhev na vodu…

Představíme vám právě tedy to, co nutně potřebujete na cestování anebo jen tak vždy přibalit do kabelky. Láhev na vodu Nepetka je ekologická, praktická a vždy si ji poznáte podle originálního krásného doplňku – přívěsku z kamenů z Bali.

Láhev do kabelky, která bude vždy po ruce

Nepetka se už stala hitem. Vezmete ji zkrátka všude – jak na dovolenou, tak na chatu nebo jen na procházku. Po dopití jejího obsahu vám v kabelce nezabere skoro žádné místo. Jednoduše ji totiž složíte na velikost menší než dlaň.

Nepetka.
Foto: Nepetka. Po dopití jejího obsahu vám v kabelce nezabere skoro žádné místo. Jednoduše ji totiž složíte na velikost menší než dlaň.

První láhev na vodu, se kterou se rádi pochlubíte

A v čem je vlastně Nepetka tak unikátní? Rádi vám ji blíže představíme.

Je vyrobena z certifikovaného potravinářského silikonu, tedy bez rizika chemikálii, které by se do vody a vašeho organismu uvolňovaly. Vybrat si můžete z různých barevných variant. Vejde se vám do kabelky nebo příruční tašky, je originálně skládací.

Nepetka.
Foto: Nepetka. Vybrat si můžete ze šesti různých barevných variant.

Navíc i podpoříte ekologii minimálně tím, že láhev na vodu využijete opakovaně a nemusíte kupovat vodu balenou.

K Nepetce patří šperk

K láhvi na vodu dostanete i šperk v podobě náramku z pravých kamenů z Bali. Šperk se i při každodenním nošení a kontaktu s vodou neopotřebovává. Složení kamenů si můžete sami vybrat. Mezi kameny jsou dokonce i pravé křišťály. Již odedávna byla kamenům přisuzována výjimečná očistná funkce a energie. Proto kombinace kamenů a vody představuje dokonalou symbiózu.

Nepetka.
Foto: Nepetka. K láhvi na vodu dostanete i šperk v podobě náramku z pravých kamenů z Bali.

Dárkové balení, které vás potěší

Součástí balení Nepetky je jak tento náramek z pravých kamenů z Bali, tak estetický látkový obal, aby se vám Nepetka dobře nosila v kabelce nebo tašce. Balení rovněž obsahuje karabinu k připnutí Nepetky na batoh, kolo, cyklotašku, ale i na kočárek (pokud vozíte vnoučata).

Nepetka.
Foto: Nepetka. Složení kamenů si můžete sami vybrat. Mezi kameny jsou dokonce i pravé křišťály.

Nepetka, to je skutečně originální láhev, která je šetrná k životnímu prostředí. Díky dodržování pitného režimu budete mít více energie a předejdete zdravotním komplikacím, které mohou být s nedostatečným pitným režimem spojeny.

Zdroj: Justýna Malásková, nepetka

Další články z této rubriky

1 Comment

  1. Je to super láhev,pro mě do práce,pořád za volantem a v těch vedrech se musí pít.hlavne si doplním vodu vždy při zastávkách i od lidí.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*