C. J. Tudor: Ti druzí

C. J. Tudor: Ti druzí
Foto: Pixabay

Co může způsobit vaše skryté přání, když ho vyslovíte, když se o svou bolest podělíte?

Úžasná kniha, která vás chvíli nenechá odpočinout. Autorka se s námi podělila o děsivý příběh, který vypráví o smutku a neštěstí několika rodin.

C. J. Tudor: Ti druzí
Foto: Pixabay

Příběh jednoho muže, který se vracel domů později, než měl. Možná výčitky svědomí, možná nevysvětlitelná náhoda způsobí, že vidí v cizím autě svou dceru, která na něj volá „tati“. To bylo naposledy, kdy ji viděl.

Odmítá ale všechny argumenty, kterými vysvětluje policie i jeho blízcí tragédii jednoho večera u něj doma.

Tři další roky se stává bezdomovcem, detektivem a jediným, kdo věří v život dcery. Projíždí stále dálnicí, kde dceru naposledy viděl, a pátrá, přestože mu nikdo nevěří.

V autě a na cestách tráví spoustu času také Fran a Alice, které ale nikoho nehledají. Spíše někdo hledá je. Musí utíkat, aby jim neznámý nebo neznámí neublížili, protože Fran zná nebezpečnou pravdu. Ví, co se stalo ten večer, ví, kdo jsou ti druzí, ví, co se stane, až je dostihnou.

Zdroj: redakce – Zdena Mášová, Knihobaze.cz

Další články z této rubriky

Mattia Corrente: Annin útěkgutentor-overlay

Mattia Corrente: Annin útěk

Úspěšný italský spisovatel Mattia Corrente (nar. 1987) se proslavil již svým prvním románem Annin útěk, vydaným v roce 2022. Vzbudil…
Kateřina Panou: Řecké štěstígutentor-overlay

Kateřina Panou: Řecké štěstí

Kateřinu Panou zavála do Řecka osudová náhoda. Když ji místo na Sicílii poslala cestovní kancelář do městečka Parga, potkala tam…

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*