Barbara Arzmüller: Náš domov jako odraz naší duše

Barbara Arzmüller: Náš domov jako odraz naší duše
Foto: Pixabay

Barbara Arzmüller (nar. 1960) z bavorského Gangkofenu je úspěšná interiérová designérka, spisovatelka a malířka duchovních obrazů. S láskou se dělí o znalosti umožňující vnímat svět jako jasný a krásný. O její knihy, zaměřené na zdraví, příjemné bydlení a duchovní stránku života, je proto stále velký zájem.

Barbara Arzmüller: Náš domov jako odraz naší duše
Foto: se souhlasem nakladatelství Eugenika

Svoji schopnost vnímat energie propojuje Barbara Arzmüller s poznatky z astrologie, umění feng-šuej, znalosti působení barev či meditačních technik. Využívá je při návrzích interiérů, malování obrazů, psaní knih i při osobních konzultacích.

Pokud zařizujete nový domov, nebo jste dostali chuť změnit jeho stávající podobu, můžete tvůrčí úsilí využít i k vlastní proměně. Každý zrcadlí do okolí, co se skrývá v jeho nitru, a někdy stojí za to pomyslet na ozdravující změnu. „Můžete toto ´zrcadlo´ uspořádat tak, že vás bude těšit se v něm vidět – budete moci objevit nové stránky sebe samých a vést přesně takový život, jaký jste vždy chtěli. A když se vaše přání změní? Pak jednoduše znovu změníte své okolí!“ Barbara Arzmüller vás blahodárnou změnou provede krok za krokem, ať jde o malé osvěžující změny, anebo nové bydlení. Poradí s volbou ideálního bydliště i s konkrétní úpravou bytu a vybavení tak, abyste vašemu domovu vtiskli osobitou originalitu a zároveň ho ozdravili prouděním pozitivní energie, která z něho učiní příjemné a vlídné místo k bydlení.

Kniha seznamuje se sedmi druhy energií vyskytujících se v člověku i v jeho domě – jde o energii dynamickou, domácí, univerzální, senzibilní, okázalou, čistou, suverénní a energie lidí, kteří spolu bydlí. Uplatňují se v různých částech bytu. Například v pracovně je dobré podporovat energii univerzální, v ložnici senzibilní, v obývacím pokoji okázalou, v jídelně domácí a v kuchyni dynamickou, o čemž se autorka podrobně rozepisuje. Zmiňuje i úlohu přírodních zákonů a vlivů. Příroda nám poskytuje vítané útočiště. V jejím klidu a kráse snáze objevíme sílu opory ve vlastním nitru. Vystihují to slova přírodovědce Johna Muira: „Do lesa chodím, abych ztratil svou mysl a nalezl svou duši.“ Podnětné jsou návody na očistu atmosféry bytu. Dozvíme se, jaké vybrat rostliny k zútulnění a zkrášlení domova a zahrady, již autorka pojímá jako kouzelnou oázu pro všechny smysly.

Záměrem Barbary Arzmüller je zviditelnit skutečnou krásu světa a lidí. Ve svých knihách nás obohacuje o vědomosti, jež jsou příznivým stimulem na cestě novými životními zkušenostmi. Vytvoříme-li z domova harmonické zázemí bez chaosu a rušivých vibrací, budeme se v něm cítit v bezpečí, spokojeně a poskytne nám vše, co potřebujeme ke šťastnému a vyrovnanému životu.

Zdroj: redakce – Dana Vondrášková, eugenika.cz

Další články z této rubriky

Teddy Keen: Cesta k poslední řecegutentor-overlay

Teddy Keen: Cesta k poslední řece

Nevšední, bohatě ilustrovaná kniha, plná strhujících zážitků z napínavé výpravy do Amazonie, nadchne čtenáře od deseti do devadesáti devíti let…
Jíme zdravě o Vánocíchgutentor-overlay

Jíme zdravě o Vánocích

Zkuste o letošních vánočních svátcích skvělé a zdravé tradiční recepty, které budou chutnat všem u slavnostního stolu. Výborná kuchařka určená…
Joscha Grolms: Stopy evropských zvířatgutentor-overlay

Joscha Grolms: Stopy evropských zvířat

Unikátní kniha německého profesionálního stopaře Joschy Grolmse nadchne milovníky přírody a zvířat, jež v ní volně žijí. Zvídavým čtenářům nabízí…

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*