Annabel Karmelová: Kuchařka pro děti

Kuchařka pro děti
Foto: Freepik

Bezva recepty krok za krokem

Také se vám děti stále pletou v kuchyni při vaření nebo pečení a zajímá je, co a jak chystáte k jídlu? Možná by si to také rády zkusily. Kuchařka pro děti jim umožní, aby se podle ní naučily připravovat chutná jídla a poznaly, jak to přitom může být zábavné.

Annabel Karmelová: Kuchařka pro děti
Foto: se souhlasem nakladatelství Grada

Zkuste dětem nabídnout zajímavější program než ten, kterému se právě věnují na svém mobilu nebo počítači. Tahle báječná kuchařka pro děti od devíti let je nejen skvěle zabaví, ale naučí je samostatnosti, zručnosti i kreativitě, kterou hravě využijí v kuchyni při přípravě jídel podle receptů, které ocení i maminka. Potvrzují to mnozí rodiče i prarodiče, kteří zjistili, že to byl pro děti a vnoučata ten nejlepší dárek, z něhož měly velkou radost.

Malé kuchařinky a kuchaři se dozví základní informace o vaření, naučí se používat kuchyňské pomůcky, vyzkouší si, jak se krájí zelenina, vaří polévka a krok za krokem i další pokrmy podle srozumitelného popisu i krásných fotografií. Děti mohou vařit samostatně, ale také spolu s maminkou nebo babičkou, aby si společně užily báječné chvíle tvůrčí aktivity a radosti ze zábavného vaření i jeho zdařilého výsledku.

Podle knihy s přesně popsanými postupy uveřejněných návodů chutných jídel mohou vařit i mnohem starší adepti kuchařského umění, kteří dosud neměli dost příležitostí, chuti či odvahy se o to pokusit. Přehledná kuchařka, která zaujme na první pohled a v níž je postup vaření či pečení znázorněn i na obrázcích, naučí snadno vařit každého, bez ohledu na věk.

Nutriční poradkyně pro výživu dětí a mládeže Annabel Karmel (nar. 1957 v Londýně), matka tří dětí, je po celém světě známá svými bestsellery, v nichž zúročuje pětadvacetiletou praxi v oboru zdravé a chutné stravy. Vydala čtyřicet tři kuchařek, z nichž v češtině vyšlo několik, například Vaříme pro kojence a předškoláky, Vařím s maminkou, Výživa pro nejmenší, Skutečné jídlo pro malé labužníky či Kuchařka pro děti.

Zdroj: redakce – Dana Vondrášková, grada.cz

Další články z této rubriky

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*