5 tipů, jak oživit ložnici

Krepové povlečení.
Foto: Vyprodejpovleceni.cz

Omrzel se vám vzhled vaší ložnice a přemýšlíte, jak ji oživit? Co zkusit nové povlečení nebo druh přikrývky, které často umí designové zázraky a také dokážou ovlivnit kvalitu vašeho spánku?

Podle čeho vybírat? Sepsali jsme pro vás top tipy.

1. Francouzské povlečení

Pokud se v posteli rádi tulíte nebo patříte mezi milovníky velkých dek, zkuste francouzský styl! Francouzské přikrývky bývají velké až 200 × 200 cm a skýtají dostatek pohodlí pro všechny návštěvníky ložnice.

Francouzské povlečení.
Foto: Vyprodejpovleceni.cz Pokud se v posteli rádi tulíte nebo patříte mezi milovníky velkých dek, zkuste francouzský styl!

Při stlaní se nemusíte soustředit na rovnoměrnost obou polovin postele, tyto velké přikrývky působí na oko velice hezky. Výhodou také je, že u povlečení krásně vyniknou vzory, které dostávají větší prostor, jednobarevné typy naopak působí hladce a čistě.

Francouzské povlečení.
Foto: Vyprodejpovleceni.cz Při stlaní se nemusíte soustředit na rovnoměrnost obou polovin postele, tyto velké přikrývky působí na oko velice hezky.

Povlečení na francouzské přikrývky dnes bez potíží seženeme v různých materiálech a v ložnici nás bude čekat příjemná změna.

Francouzské povlečení.
Foto: Vyprodejpovleceni.cz Povlečení na francouzské přikrývky dnes bez potíží seženeme v různých materiálech.

2. 3D povlečení

V případě, že je ložnice laděna v jemných odstínech nebo dřevěném dekoru, nemusíte se bát sáhnout po odvážnějším povlečení. Při usínání se tak můžete lehce přenést na rozkvetlou louku, pod hladinu moře nebo se obklopit oblíbenými obyvateli zvířecí říše.

3D povlečení.
Foto: Vyprodejpovleceni.cz Při usínání se tak můžete lehce obklopit oblíbenými obyvateli zvířecí říše.

Moderní 3D povlečení ocení i děti, kterým tak v pokoji mohou téměř obživnout oblíbené postavy z filmů a pohádek. 3D povlečení bývá vyrobeno z bavlny nebo mikrovlákna: u bavlny oceníte savost a odolnost, u mikrovlákna příjemnou jemnost a hřejivost.

3D povlečení.
Foto: Vyprodejpovleceni.cz 3D povlečení bývá vyrobeno z bavlny nebo mikrovlákna.

3. Krepové povlečení

Ne každý chce mít doma zásoby povlečení na letní a zimní období zvlášť. Pokud tedy hledáte něco, co vás v létě bude chladit a v zimě zajistí tepelný komfort, stojí za vyzkoušení krepové povlečení.

Krepové povlečení
Foto: Vyprodejpovleceni.cz Ne každý chce mít doma zásoby povlečení na letní a zimní období zvlášť.

Ložnici dodá moderní a hezký vzhled i díky tomu, že se nemusí žehlit a nemá sklony k mačkání, takže se nemusíte bát zmačkaného vzhledu, když vám návštěva nakoukne do ložnice. Kromě skvělého vzhledu nadchne i alergiky a majitele citlivé pokožky, takže můžete skvěle skloubit praktičnost i design.

Krepové povlečení.
Foto: Vyprodejpovleceni.cz Ložnici dodá moderní a hezký vzhled.

4. Mikroplyšové povlečení

Chcete dodat své ložnici teplou atmosféru s příjemným vzhledem? Potom je ideální volbou povlečení z mikroplyše. Teplost a příjemnost z něj přímo sálá a hřejivost s měkkostí vybízejí k příjemnému spánku v chladných měsících.

Povlečení z mikroplyše.
Foto: Vyprodejpovleceni.cz Chcete dodat své ložnici teplou atmosféru s příjemným vzhledem?

Povlečení má na povrchu jemný vlas, takže již na pohled zaujme a změní vnímání lůžkové části obydlí. Mikroplyš bývá vyhledáván hlavně okolo Vánoc, takže pokud si letos budete chtít navodit pravou vánoční atmosféru, vřele jej doporučujeme.

Povlečení z mikroplyše.
Foto: Vyprodejpovleceni.cz Povlečení má na povrchu jemný vlas.

5. Flanelové povlečení

Ačkoliv se může zdát, že flanelu odzvonilo, není tomu tak. Stále patří mezi velice vyhledávaný materiál u povlečení, hlavně v zimních měsících.

Flanelové povlečení.
Foto: Vyprodejpovleceni.cz Ačkoliv se může zdát, že flanelu odzvonilo, není tomu tak.

Hřejivost a pohodlí hustě utkané bavlny s vysokou gramáží, která je upravena počesáním, ocení všichni zimomřiví spáči.

Flanelové povlečení.
Foto: Vyprodejpovleceni.cz Stále patří mezi velice vyhledávaný materiál u povlečení.

Díky nemačkavosti se nemusíte bát jakékoliv designu, který vás zaujme. V ložnici i na chalupě jej oceníte od podzimu do jara.

Flanelové povlečení.
Foto: Vyprodejpovleceni.cz Díky nemačkavosti se nemusíte bát jakékoliv designu.

Zdroj: Vyprodejpovleceni.cz

Další články z této rubriky

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*