You are so beautiful

žena se dívá do zrcadlo a usmívá se.
Foto: Pixabay

Tak se mi zalíbily ty názvy písní v titulku, že v tomto experimentu pokračuji. Joe Cocker a jeho slavný song se k dnešnímu blogu velmi hodí. Stejně jako se hodí k oplodňovacímu tanečku, láhvi vína u svíčky, smutné chvilce před sebevraždou nebo k pohledu do zrcadla po návštěvě kosmetičky. Jeho píseň „You are so beatiful“.

Jak ilustruje úvodní fotografie, jsem ochotná pro zachování rozpoznatelného obličeje udělat hodně.

Nejsem takový optimista, abych měla na telefonu „face unlock“, palec je přece jen méně náchylný na nevyspání, ale i tak bych ráda vypadala stejně mladistvě jako má dívčí duše.

Proto se pravidelně podrobuji péči paní kosmetičky, která mně mačká, trhá, tlačí, maže, umývá a znovu natírá pleť a na závěr ji vyživí speciální aplikací hmoty, které říkám posmrtná maska. Jistě jste si všimli, jak mám pod tou gázou krásně klenuté obočí! Ovšem, dívčí rysy stále v nedohlednu. Asi to bez majzlíku nepůjde.

Ano, stojí to peníze. Ano, vyžaduje to čas. Ale pořád jsou to jen nátěry proti rezivění, a ne plastické operace. Protože já jsem já a Love Yourself, že jo. A smyslem tohoto countdouwnu je cítit se jako Úžasná, i když uvidím svůj odraz ve výkladní skříni. Teď se ještě pokaždé leknu, když uvidím tu divně stojící a ještě divněji chodící paní s rozcuchanými vlasy. Ano, ke kadeřnici chodím taky, ale když prší, mám na hlavě prostě Kudrnatou Káču. A ladně chodit se už prostě nenaučím. Hlavní je, že ladně tančím a nějaké vlasy vůbec mám.

Pravidelná kosmetická péče, kvalitní přípravky na mazání zvenčí i zevnitř, výborná káva a knihy, mnoho knih, to je ten tunel, kterým odtékají moje peníze. Ale to jen proto, aby má hlava zůstala krásná zvenčí i zevnitř. Z toho vyplývá, že je důležité umět si své investice obhájit.

To je hlavní poselství dne s číslem #352.

Vaše Bára

Zdroj: redakce – Barbora Janečková (www.uzasnabara.cz)

Káva v bílem hrnečku na stole.
Foto: Pixabay Výborná káva a knihy, mnoho knih, to je ten tunel, kterým odtékají moje peníze. Ale to jen proto, aby má hlava zůstala krásná zvenčí i zevnitř.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*