Trendy letošního roku v prostírání vánočního stolu

Trendy letošního roku v prostírání vánočního stolu
Foto: Freepik

Trendy v prostírání vánočního stolu se mění s každým rokem a letošní Vánoce jsou plné zajímavých a originálních nápadů.

Jedním z nejpopulárnějších trendů je použití netradičních barev. Místo obvyklé červené, zlaté a zelené se na stole nyní objevují pastelové barvy, jako jsou růžová, modrá a žlutá. Tyto barvy dodají stolu jemný a romantický vzhled.

Doplňky pro prostření Vánočního stolu najdete na webu Scandishop.cz, Vánoční ubrusy a běhouny najdetena webu Vyprodejpovelceni.cz

Dalším trendem je použití přírodních materiálů a ozdob. Místo umělých vánočních ozdob se na stole objevují přírodní prvky: šišky, jehličí a sušené květiny. Tyto přírodní ozdoby dodají stolu příjemnou vůni a přirozený vzhled.

Jednoduchost a minimalismus jsou také velkým trendem. Místo přeplněného stolu se na něm objevuje jen několik málo ozdob a dekorací. Stůl takto získává elegantní a sofistikovaný vzhled.

Inspirovat se můžete v naší galerii nebo na webu Scandishop.cz, kde seženete dekorace pro váš vánoční stůl. Ubrusy, prostírání a vánoční běhouny najdete na webu Vyprodejpovelceni.cz.

Výzdoba stolu se také často inspiruje sezónními plody a zeleninou. Na stole se tak objevují ozdoby z jablek, hrušek, oříšků a exotického ovoce. Dekorace tohoto typu dodají stolu svěží a zdravý vzhled.

Velkým trendem je individualismus výzdoby, která znázorňuje osobní dotek. Místo koupě hotových ozdob se lidé snaží vytvořit si je sami, nebo si nechávají vyrobit ozdoby na míru. Tím dávají vánočnímu stolu osobitý a jedinečný vzhled.

Všechny tyto trendy přinášejí do prostírání vánočního stolu nové a zajímavé nápady. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli styl, důležité je, aby váš vánoční stůl vyjadřoval vaši osobnost a rodinnou atmosféru.

Zdroj: redakce – Justýna Malásková, Pantone Color Institute

Další články z této rubriky

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*