Top 7 zamilovaných knížek na zamilovaný květen

Top 7 zamilovaných knížek
Foto: Pixabay

Těchto 7 knížek o lásce patří na on-line antikvariátu Restorio k těm nejoblíbenějším. Tak proč si je nepřečíst právě teď v měsíci lásky?

Top 7 zamilovaných knížek
Foto: nakladatelství XYZ

Oblíbená stálice v segmentu milostné literatury, která poprvé vyšla v roce 2012 v nakladatelství XYZ a dodnes patří mezi nejoblíbenější. Mladá studentka Anastasia se zamiluje do bohatého podnikatele Christiana Greye, který po ní též touží, ovšem za vlastních specifických podmínek. I když si kniha vysloužila označení „porno pro matky“, hltají ji ženy všech generací.

Top 7 zamilovaných knížek
Foto: nakladatelství MOTTO

Třiatřicetiletá Eliška se vrací z velkého světa domů k rodičům na jižní Moravu. Svobodná, a hlavně svobodomyslná hrdinka však naráží na maloměstský život plný pravidel a obyčejů. Oblíbená autorka se touto fiktivní autobiografií vyrovnává s podstatnými momenty vlastního života. Kniha vyšla poprvé v roce 2018 v nakladatelství MOTTO.

Top 7 zamilovaných knížek
Foto: nakladatelství CPRESS

Příběh Maxe, muže, kterého vlastní způsob života dohnal na samé dno, a Marly, energické ženy s osudovým tajemstvím, jejichž náhodné setkání změní život jim oběma. Příběh plný lásky a naděje, že jsme schopni dojít ke štěstí, jakkoli složité se to může zdát. Kniha vyšla v nakladatelství CPRESS v roce 2018.

Top 7 zamilovaných knížek
Foto: nakladatelství MOTTO

Veselá kniha povídek o rodině, lásce a ženách, které umí žít navzdory všemu špatnému, co je potká. Kniha plná Halininých rad, které zralým ženám pomohou zvládnout jejich šikanující děti, zvětšující se tělo a znovu najít lásku. Stejně jako u ostatních autorčiných knih se budete smát od začátku do konce. V roce 2020 knihu vydalo nakladatelství MOTTO.

Top 7 zamilovaných knížek
Foto: nakladatelství MOTTO

Manuál přežití hodné holky ve světě digitálního randění, který líčí nejen to, jak se liší rande v osmnácti a ve čtyřiceti. Hlavní hrdince Kláře se ze dne na den rozpadne manželství a ona se znovu ocitne v nepředvídatelném světě singles. Poprvé tak zjišťuje, jak vypadá seznamování přes Tinder, Facebook a Instagram, a že online trapasy jsou vlastně stejné jako ty v reálném světě. Kniha vyšla v nakladatelství MOTTO v roce 2019.

Top 7 zamilovaných knížek
Foto: nakladatelství MOTTO

Příběh mladé novinářky Karly, která proplouvá několika vážnými i nezávaznými partnerskými vztahy a stále hledá velkou lásku, ale nepohrdne ani těmi menšími. Volné pokračování úspěšných Řízkařů a Bestiáře. Knihu vydalo nakladatelství MOTTO v roce 2018.

Top 7 zamilovaných knížek
Foto: nakladatelství CPRESS

Román o tom, jak vzpomínky mohou oživit minulost, kterou už všichni považovali za mrtvou. Polozapomenuté vzpomínky se vracejí se silou tsunami a hrozí, že rodinu plnou tajemství rozmetají na kousky. Knihu vydalo nakladatelství CPRESS v roce 2023.

Více se dozvíte na www.restorio.cz.

Restorio.cz je on-line antikvariát, portál pro prodej a nákup použitých knih, LEGO stavebnic, deskových her nebo videoher. Majitelem portálu je společnost Elibro, s.r.o., v níž od dubna 2023 vlastní 30 % podíl společnost Albatros Media. Zakladatelem a 70 % vlastníkem Elibra je Roman Frajt, který se značkou Restorio plynule navázal na úspěšné portály vykupujeme-online.cz a online-antikvariat.cz. Cílem Restorio.cz je stát se jedním z největších on-line antikvariátů u nás. Mezi jeho hlavní výhody, jimiž se odlišuje od konkurence, patří, že prodávající dostane celou, předem stanovenou cenu za knihu po jejím doručení do Restoria bez ohledu na to, jestli se tyto knihy následně prodají. Zákazník navíc při částce nad 100 Kč neplatí za dopravu. Výdělek ze zaslaného zboží může věnovat také na dobročinné účely, Restorio.cz k částce přidá 20 %.

Zdroj: Adéla Knopková, im-pr.cz, motto.cz, cpress.cz, xyz.cz, restorio.cz

Další články z této rubriky

Půlstoletí s Cimrmanemgutentor-overlay

Půlstoletí s Cimrmanem

Proslulé divadlo Járy Cimrmana milují generace diváků. U příležitosti svého padesátiletého výročí se představuje i ze strany za oponou.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*