Kouzlo Vánoc s krásou vánočních ozdob, aneb baňky, kam se podíváš

Ukázky skleněných ozdob Irisa.
Ve většině domácností patří k Vánocům také výzdoba, která může dnes mít mnoho podob.

Ve většině domácností patří k Vánocům také výzdoba, která může dnes mít mnoho podob. Stálicemi v českých domácnostech ovšem zůstávají skleněné ozdoby, pro moravské čtenáře baňky. Pokud si chcete obnovit výbavu na zkrášlení vánočního stromu či větvičky nebo hledáte originální dárek, zpozorněte! Ukážeme vám čtyři nevšední varianty, které letos letí.

Letošnímu roku vévodí osobité dárky, které zároveň podporují české firmy. Ty na oplátku do svých výrobků dávají maximum péče a umu. Doporučujeme vyhledávat firmy s tradicí nebo doporučením – pro bezpečný nákup na internetu a spokojenost s výrobky. My máme skvělou zkušenost s e-shopem Skleněné ozdoby Irisa. A jaké ozdoby nás letos zaujaly? Hned čtyři varianty, které mohou obohatit domácnosti všech věkových kategorií.

Video: Skleneneozdoby-irisa.cz. Zde můžete nakouknout, jak se ve společnosti Irisa ozdoby vyrábějí.

TIP 1: Ozdoby na přání

Čím dál více se mezi dárky objevují ty, které jsou s věnováním, osobní a mají nápad. A přesně to splňují i vánoční ozdoby na přání. Co je krásnější než vidět dárek od milovaného člověka po celé svátky a těšit se, že další rok jej využijeme znovu a nezůstane na dně šuplíku. Ozdoby na přání mohou mít malované klasické zimní výjevy, ale také křesťanské motivy nebo zvířecí miláčky. Napsat na takovou originální baňku můžete, dle domluvy s výrobcem, krátký a výstižný text, který udělá právě vaši baňku jedinečnou.

Skleněné ozdoby Irisa na přání.
Foto: Skleneneozdoby-irisa.cz. Ozdoby na přání mohou mít malované klasické zimní výjevy, ale také křesťanské motivy nebo zvířecí miláčky.

TIP 2: Kreativní sada

Patříte mezi tvořivé duše nebo jednu takovou chcete obdarovat? Objevili jsme úžasné kreativní sady, ve kterých najdete vše, co je potřeba pro výrobu originální baňky. Sady obsahují skleněnou ozdobu, štěteček, posyp i lepidlo, takže potom chybí už jen šikovné ruce. Barevný podklad už je rovnoměrně nastříkaný na baňce, takže si stačí zvolit barevnou variantu a pustit uzdu fantazii, které se meze při domácím tvoření nekladou.

Kreativní sada Skleněné ozdoby Irisa.
Foto: Skleneneozdoby-irisa.cz. Sady obsahují skleněnou ozdobu, štěteček, posyp i lepidlo, takže potom chybí už jen šikovné ruce.

TIP 3: Dětské kolekce

Co si budeme vykládat, vánoční výzdoba rozzáří především dětská očka (ačkoliv i mnoho dospělých se na blikající světélka a malované ozdoby těší po celý rok). Proč tedy dětem nedopřát pár ozdob, které budou jen jejich a budou se na ně ze stromečku smát oblíbená zvířátka nebo postavičky. Takové baňky patří mezi nejoblíbenější u dědečků a babiček nebo rodičů i jako součást adventu, kdy díky nim děti odpočítávají dny či týdny zbývající do Vánoc.

Dětské skleněné ozdoby Irisa
Foto: Skleneneozdoby-irisa.cz. Proč tedy dětem nedopřát pár ozdob, které budou jen jejich a budou se na ně ze stromečku smát oblíbená zvířátka nebo postavičky.

TIP 4: Limitovaná edice

Kdo nechce mít doma ozdoby, které by mohl vidět i u sousedů, a touží po tom, aby návštěvy obdivovaly originalitu vánoční výzdoby, rozhodně ocení limitované edice. V takových limitovaných sériích se rozhodně nesetkáme s nudnými vzory nebo tvary. Můžeme si najít abstraktní kousky, stejně jako tradiční motivy na porcelánových koulích nebo originální „špice“, které na stromeček neodmyslitelně patří.

Foto: Skleneneozdoby-irisa.cz. V limitovaných sériích se rozhodně nesetkáme s nudnými vzory.

Další články z této rubriky

Tipy na vánoční pletené dárkygutentor-overlay

Tipy na vánoční pletené dárky

Vánoce jsou ideální příležitostí k výrobě ručně pletených dárků pro své blízké. Pletené dárky nejen …
Desatero tipů, jak se odhodlat zapsat své paměti nebo vzpomínkygutentor-overlay

Jak ukázat vnoučeti vzpomínky

To nejzásadnější, co člověk může předat dalším generacím, jsou zkušenosti, životní nadhled i náhled …

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*