Kam s vnoučaty na výlet? Co třeba DINOPARK?

Kam s vnoučaty na výlet? Co třeba DINOPARK?
Foto: Pixabay

V létě obvykle tráví prarodiče s vnoučaty více času než jindy, avšak jaký zajímavý program vymyslet, aby děti měly pak ve školním roce na co vzpomínat? Pokud máte na hlídání malé i větší milovníky dinosaurů, neměli byste vynechat některý z DinoParků v ČR!

Co od DinoParku čekat?

Atraktivní prostředí plné druhohorních vládců naší planety, které návštěvníci poznávají díky prohlídkovým trasám plným interaktivních prvků, fauny a modelů v životních velikostech, které ohromí nejen dětské návštěvníky. V DinoParcích je možnost návštěvy 4D/3D kina (v ceně vstupenek) a ve všech je prostor na odpočinek dospělých a zaujetí dětí na hřištích s herními prvky, takže o zábavu na několik hodin je opravdu postaráno.

Kde DinoParky najdete?

Nedaleko centra Liberce se nachází celoročně otevřený krytý zábavní park, který poskytne azyl a zábavu ve třech patrech nákupního centra Plaza Liberec.

Ani v našem hlavním městě nemůže samozřejmě DinoPark chybět. Najdete jej netradičně na střeše nákupního centra Galerie Harfa, poblíž centra Prahy, takže návštěvu lze propojit s prohlídkou centra a všech pražských zákoutí.

Pokud máte rádi vyhlídky a čeká vás cesta do Plzně, určitě vás nadchne DinoPark, který nabízí vyhlídku na celé centrum města Plzně a procházku v lesoparku, do něhož je zasazen.

Na Moravě najdete DinoPark ve Vyškově, kde je spojen s menší zoologickou zahradou. Do DinoParku vás odveze oblíbená atrakce – vláček DinoExpres.

Největší DinoPark potom najdete v Ostravě. Umístěn je na dvou náhorních plošinách a je plný robotických dinosaurů v životních velikostech. Součástí je i trasa s DinoExpresem.

Každý DinoPark je jiný, proto určitě doporučujeme nebát se navštívit různá města.

Zdroj: redakce – Antónie Podhrabská, dinopark.cz

Další články z této rubriky

Za štěstím do Plzněgutentor-overlay

Za štěstím do Plzně

Nevěříte? Anebo si přitom představujete orosenou sklenici pěnivého moku? Budiž, ale za opravdovou šancí splněných přání se vydáme z oblíbených…

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*