Jaroslava Černá: Útesy

Jaroslava Černá: Útesy
Foto: Freepik

Nedokončené věci jsou jako dokořán otevřené dveře do minulosti. Bouchají do větru a nedovolí nám radovat se z přítomnosti. V osudu každého z nás je skrytý velký příběh a díky jeho poznání a pochopení můžeme dojít k pocitu šťastného naplnění života.

Jaroslava Černá: Útesy
Foto: nakladatelství CPress

Začne to, když Jana s manželem usednou do letadla, nebo vlastně už dávno v Janině minulosti? Jana vždy milovala Egypt, ale najednou jí vytouženou cestu zhatí nevysvětlitelná obava. Janě se udělá špatně, cítí, že musí vystoupit.

Podaří se jí přesvědčit manžela, který si už zvyknul na Janiny náhlé změny nálad a jednání. Proto bez váhání přebukuje let do Londýna. Ani Jana ani manžel Maty netuší, že jim tohle rozhodnutí zachránilo život.

Náhradní dovolená je ale přeci jen propojí s Egyptem. Britské muzeum skrývá nejen mnoho z historie Egypta, ale je i místem setkání s novým přítelem, egyptologem a terapeutem Paulem.

Pomáhá Janě s poznáním jejích dávných životů i životem v současnosti.

Autorka přináší ve strhujícím příběhu poselství pro každého z nás. Hledejme ve svých životech poznání a pak můžeme nalézt i pochopení a pocit naplnění.

Přijměte pozvání mé i autorky a začněte poznávat sami sebe

Zdroj: redakce – Zdena Mášová, knihobaze.cz.

Další články z této rubriky

Guillaume Musso: Byt v Pařížigutentor-overlay

Guillaume Musso: Byt v Paříži

Kniha nakladatelství Motto prezentuje další bestseller oceňovaného francouzského autora Guillauma Musso (nar. 1974), jehož romány, o nichž se kritiky vyjadřují…
Kathryn Hughesová: Krabička vzpomínekgutentor-overlay

Kathryn Hughesová: Krabička vzpomínek

Oblíbená anglická spisovatelka Kathryn Hughesová (nar. 1964) nabízí další román, jenž se čte jedním dechem. V „Krabičce vzpomínek“ se prolínají…
Klára Trnková: Květomluvagutentor-overlay

Klára Trnková: Květomluva

Dcera milovaného malíře, výtvarníka a loutkáře Jiřího Trnky, akademická malířka Klára Trnková (nar. 1949), jež po něm zdědila talent, pokračuje…

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*