Samantha Lee Howe: Cizinec v naší posteli

Samantha Lee Howe: Cizinec v naší posteli
Foto: Freepik

Temný sexy thriller, kde nikdo není takový, jaký se zdá. Samantha Lee Howe znovu a znovu mate čtenáře. Vypráví fascinující příběh, plný lží, vytáček a klamu. 

Samantha Lee Howe: Cizinec v naší posteli
Foto: nakladatelství Kalibr.cz

Charlotte má po svatbě všechno, na co si jen vzpomene, ale začíná se cítit svázaná, uvězněná v pasti. Ne všechno, co a jak se děje v jejím manželství, jí připadá správné.

Snad i proto si začne románek s Ewanem. Jeden den si spolu plánují společný život, a druhý den je všechno jinak. Milenec zmizel jako pára nad hrncem. Naštěstí ji manžel odpustí a snad opět začne období líbánek. Nebo ne?

Charlotte sama postupně odkrývá původce zla kolem ní, a přestože jsou chvíle, kdy neví komu nebo čemu věřit, začíná vnímat, že někdo na ni vše nastražil.

Kniha je poutavé poselství pro každého z nás. Je příběhem jedné ženy a jednoho manželství, který vás nenechá vydechnout, budete chtít poznat, kdo jsou Charlotte a Tom Carlisleovi.

Zdroj: redakce – Zdena Mášová, knihobaze.cz

Další články z této rubriky

Guillaume Musso: Byt v Pařížigutentor-overlay

Guillaume Musso: Byt v Paříži

Kniha nakladatelství Motto prezentuje další bestseller oceňovaného francouzského autora Guillauma Musso (nar. 1974), jehož romány, o nichž se kritiky vyjadřují…
Kathryn Hughesová: Krabička vzpomínekgutentor-overlay

Kathryn Hughesová: Krabička vzpomínek

Oblíbená anglická spisovatelka Kathryn Hughesová (nar. 1964) nabízí další román, jenž se čte jedním dechem. V „Krabičce vzpomínek“ se prolínají…
Klára Trnková: Květomluvagutentor-overlay

Klára Trnková: Květomluva

Dcera milovaného malíře, výtvarníka a loutkáře Jiřího Trnky, akademická malířka Klára Trnková (nar. 1949), jež po něm zdědila talent, pokračuje…

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*