Marie Vilánková: „Léčba informací“

Recenze

Marie Vilánková: Léčba informací.
Foto: Pixabay.

Pokud patříte k lidem, kteří se nespokojí jen se strohým přijetím faktu, že je třeba přidat o tabletku víc, možná vás zaujme kniha Marie Vilánkové.

Marie Vilánková: Léčba informací
Foto: Pixabay

Autorka se zbývá otázkou, jak působí informace na lidský organismus. Vysvětluje, jestli vliv informací může vést až k vyléčení a nabízí netradiční pohled na alternativní medicínu. Kniha nás seznamuje se zkušenostmi autorky, jak pracovat s informacemi kolem nás, aby fungovaly v náš prospěch. Vilánková předává své zkušenosti, jak pracovat na uzdravení těla i duše a jak tělo naučit odolávat negativním vlivům. Doporučuje postupy, jak na sobě pracovat, abychom se dostali do rovnováhy, rychleji se uzdravovali a byli šťastní a zdraví.

Knížka mne oslovila, protože se zabývá přírodními cestami uzdravení a není psaná jako dogma. Je čtivá, srozumitelná, ale přesto jde o knihu, kterou nestačí pročíst jednou. Nabízí možnosti jiných forem léčení, popisuje principy léčitelství a homeopatie. Zabývá se vlivem chemických látek na organismus, jak ovlivňují člověka toxiny, mikroorganismy nebo emoce. Její obsah dává prostor k zamyšlení.

Zdroj: redakce – Zdena Mášová, www.knihobaze.cz

Další články z této rubriky

Staří lidé sedí na laviččce.gutentor-overlay

Žít dlouhý život – ale jak?

Dobrá otázka, kterou se zabývají čtyři odborníci z různých oborů v nedávno vydané knize (zatím v německém jazyce) Das lange…
Kniha Platnéř a obrázek staré Prahygutentor-overlay

František Niedl: Platnéř

tor nabízí výlet do historie naší země okořeněný napětím a tajemnem. Příběh nás provede starou Prahou za doby Václava IV.,…

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*