Hra o život se zvráceným vrahem nemá žádná pravidla…

Závod s časem
Foto: Pixabay

Nový případ detektiva Josie Quinnové Závod s časem od bestselerové autorky Lisy Reganové.

Autorka Lisa Reganová si celosvětovou pozornost získala prvním dílem ze série s vyšetřovatelkou Josií Quinnovou s názvem Mizející dívky, v němž se Josie musela vypořádat se sériovým vrahem a únoscem, který v okolí řádil celá léta. Na jeho úspěch navázala dalšími díly Dívka beze jména, Matčin hrob, Nečekané přiznání, Pohřbené kosti, Tichý pláč a Vražedná temnota. Osmý díl ze série Lisy Reganové s názvem Závod s časem přináší Josii Quinnové další náročný případ. Její dvojče Trinity se v honbě za reportáží zaplete do nebezpečné hry s nelítostným sériovým vrahem. Dokáže Josie vyhrát závod s časem o Trinitin život?

Podobně jako u předchozích dílů nepřijdou zkrátka ani posluchači audioknih. V podání oblíbené herečky a dabérky Jitky Ježkové si budou moci poslechnout i případ Závod s časem. Tištěnou knihu, e-knihu i audioknihu Závod s časem vydává nakladatelství Cosmopolis, součást Nakladatelského domu Grada.

Případy detektiva Josie Quinnové nenechají vydechnout miliony čtenářů po celém světě. Přidejte se k nim i vy!

Závod s časem
Foto: se souhlasem nakladatelství Cosmopolis

Detektiv Josie Quinnová o své sestře neslyšela od chvíle, kdy Trinity před třemi týdny po hádce utekla z jejího domu. Když tedy na odlehlé chatě, kam se Trinity uchýlila, najde lidské kosti, obává se Josie nejhoršího.

Při ohledávání místa činu si ale Josie všimne stopy, kterou Trinity nechala přímo pro ni. Pátrání jí otevře sestřinu minulost a největší obavy i sny a postupně jí pomůže pochopit, proč a jak se Trinity dostala do nebezpečí. Po neprofesionálním přešlapu potřebuje najít velký příběh, který by zachránil její novinářskou kariéru, a zdá se, že se pokoušela navázat kontakt s nebezpečným sériovým vrahem.

Čas na nalezení Trinity se krátí. Může Josiin tým věřit jejím instinktům v případu, který je tak osobní? Dokáže Josie vyhrát závod s časem o Trinitin život?

O autorovi:

Lisa Reganová je kromě bestsellerové série s detektivem Josií Quinnovou autorkou i dalších krimi thrillerů. Je členkou spisovatelských skupin Sisters in Crime, International Thriller Writers a Mystery Writers of America.

Žije ve Philadelphii se svým manželem, dcerou a bostonským teriérem, který se jmenuje Mr. Phillip.

Celosvětovou pozornost si získala právě prvním dílem ze série s vyšetřovatelkou Josií Quinnovou s názvem Mizející dívky. V angličtině již vyšlo devatenáct případů a další ještě Lisa Reganová chystá, v češtině vyjde devátý případ na podzim 2024.

Ohlasy:

Moje oblíbená vyšetřovatelka Josie Quinnová musí tentokrát vyřešit velmi osobní případ.

„Cože? Josie, co se děje? Kde je Trinity? Je tam?“

„Myslím, že je mrtvá,“ zašeptala.

Pátrání po Trinity je plné doslova hmatatelného napětí a dramatu. Josie a její tým už nejsou jen kolegové, ale také přátelé. A to nejen mezi sebou, ale tak nějak virtuálně i se svými čtenáři. Nebo se mnou rozhodně!

                                                                                               Adriana, novinářka a publicistka

„Každý, kdo mě zná, dobře ví, že se mi opravdu líbí silná ženská hlavní postava, která se nebojí jít proti proudu. Přesně to jsem dostala v Josii Quinnové. Netrpělivě čekám na další porci!“

                                                                                                                      Angela Marsonsová

Poptávejte i předchozí díly série s Josií Quinnovou Mizející dívky, Dívka beze jména, Matčin hrob, Nečekané přiznání, Pohřbené kosti, Tichý pláč a Vražedná temnota nebo jejich audioverze.

Zdroj: Pavla Linhartová, grada.cz

Další články z této rubriky

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*