Urážlivá znamení: 5 jedinců, kteří nezvládají kritiku

Foto: Unsplash.com

Některá znamení zvěrokruhu jsou známá svou zvýšenou citlivostí a sklonem k urážlivosti. Často reagují na slova a činy druhých s výraznými emocemi, což může vést k nedorozuměním a konfliktům. Zde je pět znamení, která jsou dle astrologů nejvíce urážlivá.

  • Panna (23. srpna – 22. září)
  • Rak (22. června – 22. července)
  • Ryby (21. února – 20. března)
  • Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)
  • Štír (24. října – 22. listopadu)

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou velmi kritické, jak k sobě, tak k ostatním. Jejich vnitřní hlas jim neustále připomíná jejich nedokonalosti, což je činí extrémně citlivými na jakoukoli další kritiku zvenčí. I když někdo nemá v úmyslu je kritizovat, Panny často interpretují neutrální nebo dokonce i pozitivní komentáře jako útok. Kvůli jejich neustálé potřebě být perfektní, a také kvůli obavě z vlastních nedostatků, se řadí mezi nejvíce urážlivé jedince.

Foto: Pexels.com

Rak (22. června – 22. července)

Raci jsou velmi emocionální a citliví. Je těžké předpovědět, co je urazí, protože jejich reakce jsou nepředvídatelné. Jeden den mohou přijmout poznámku jako kompliment nebo vtip a druhý den je stejná věta může hluboce urazit. Raci mají tendenci držet se svých pocitů a přemýšlet o minulých událostech, což bývá důsledkem toho, že se znovu a znovu cítí být uraženi a dotčeni.

Ryby (21. února – 20. března)

Jedinci narození ve znamení ryb jsou známí svou citlivostí a empatickou povahou. Potřebují uznání svého okolí, a když ho nedostanou, mohou se snadno urazit. I neškodná poznámka může být rybami vnímána jako urážka, a to díky jejich bohaté fantazii, která jim umožňuje přikládat větší význam tomu, co bylo řečeno. Ryby také často potřebují ujištění, že jsou milovány a obdivovány, takže jsou zranitelné vůči negativním komentářům.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi jsou pracovití a cení si uznání za své úsilí. Mají skvělý smysl pro humor, ale pokud nabydou dojmu, že jsou zesměšňováni, snadno se urazí. Kozorozi berou věci osobně, takže i když někdo neměl v úmyslu je urazit, budou přesvědčeni o tom, že to udělal schválně. Jejich potřeba uznání a respektu je činí obzvláště citlivými na kritiku a nesou ji jen velmi těžko. Ve většině případů i konstruktivní kritiky se urazí.

Foto: Pexels.com

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři jsou velmi intenzivní a mají silné emoce. Nerozumí, proč ostatní nevidí jejich kvality. Neschopnost ocenit kvality, štír vnímá jako nedocenění jeho osoby a osobní urážku. Štíři často potlačují své pocity, aby nedali najevo svou slabost. Jsou defenzivní a může být těžké předpovědět, co je urazí a co se jich nedotkne. Všechny sebemenší křivdy si v sobě ukládají a následně vám dají pocítit hněv v podobě pomsty.

Zdroje: Autorský článek – Eliška Dvořáková, https://www.yourtango.com/2024375862/universe-has-specific-message-zodiac-signs-july-5-2024, https://www.kaipkada.lt/en/horoskopai/astrologai-ivardijo-zodiako-zenklus-kurie-isizeidzia-net-del-smulkmenu/

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*