Trápí vás v létě tření stehen? Máme 3 levná a efektivní řešení

Foto: Unsplash.com

Nesnášíte odřená a červená stehna? Nosíte raději celé léto dlouhé kalhoty nebo šortky, protože je vám nepříjemné, jak se vaše stehna při chůzi dotýkají, kdykoliv si na sebe vezmete sukni? Máme pro vás řešení. Díky našim radám si konečně užijete léto.

Návleky na stehna

Kupte si v obchodě návleky na stehna a jednoduše je na nohy natáhněte. Návleky se dají koupit v černé nebo tělové barvě, k dostání jsou i hezkém v krajkovém provedení. Na stehnech perfektně drží díky silikonovým proužkům na okrajích. Pozor, návleky můžete najít i pod označením „ochranné pásy na stehna“ nebo „bandelettes“ („bandeletky“).

Speciální tip pro vás: Nechcete-li kupovat návleky na stehna, oblečte si silonky nebo si pořiďte kalhotky s dostatečně dlouhými nohavičkami. Řešením jsou i šortky proti odírání stehen, které obléknete pod sukni nebo pod šaty.

Speciální přípravek určený na stehna

Skočte do drogerie a pořiďte si speciální přípravek, který zabrání bolestivému tření stehen. Pořídíte je v každé drogérii nebo lékárně – hledejte prostředky na mazání stehen a podňadří.

Foto: Unsplash.com

Speciální tip pro vás: Použijte cokoliv, co zabrání nadměrnému pocení stehen. Může to být například antiperspirant. Nejlépe fungují tuhé pánské antiperspiranty.

Kosmetika půjčená od dětí

Pokud potřebujete rychle vyřešit problém s odíráním stehen a nemáte čas vyrazit na nákupy, zkuste použít dětskou kosmetiku. Aplikujte si na stehna obyčejný dětský pudr nebo vyzkoušejte dětský modrý olejíček.

Foto: Unsplash.com

Speciální tip pro vás: Pokud nemáte děti a tedy ani dětskou kosmetiku, vyzkoušejte bramborový nebo kukuřičný škrob. Některé ženy si stehna rády mažou lubrikačním gelem nebo vazelínou. Stehna jsou pak kluzká a nedřou se o sebe při chůzi.

První pomoc při odřených stehnech

Pokud už jsou vaše stehna odřená, červená a nepříjemně vás bolí a pálí, namažte je měsíčkovým olejem nebo použijte chladivé aloe vera. Pomoci může i mast na opruzeniny. Dokud se vaše stehna nezahojí, noste raději volné kalhoty z příjemných materiálů.

Zdroje: Autorský text – Adam Beran, Healthline.com, Kupi.cz, Prozeny.cz, Trenyrkarna.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*