Spotřebitelský test pracích gelů 2024 odhalil nejhorší i nejlepší

Zdroj: Arecenze.cz/praci-gely/

Praní prádla se týká každého z nás, nikdo se mu nevyhneme. Nedávno jsme narazili na podrobný test 10 nejoblíbenějších pracích gelů. Tento test přinesl mnoho zajímavých informací, které mohou být užitečné zejména pro ty z nás, kteří hledají efektivní a cenově dostupné prostředky na praní prádla.

Známé značky nejsou jistotou

Test zahrnoval známé značky jako Persil, Ariel a méně známé ekologické varianty jako AlzaEco a Jelen. Bylo zajímavé sledovat, jak se jednotlivé produkty osvědčily na různých typech skvrn. Například vítězem testu se stal Denkmit prací gel, který si poradil se zaschlými skvrnami nejlépe. Tento gel byl oceněn za svou vysokou účinnost i při nízké ceně, což z něj dělá vynikající volbu pro každodenní použití.

V testu propadly i známé značky jako Perwool či Lovela. Průměrně si vedl také například Ariel.

Výsledky testu:

  1. Místo: Denkmit prací gel na barevné prádlo
  2. Místo: Persil Color gel
  3. Místo: AlzaEco Prací gel Color

Jak dopadly ekologické gely?

Ekologické prostředky nemusí hledat jen ti, kteří dbají na životní prostředí. Jedná se totiž obvykle o šetrné produkty, proto mohou být vhodnou variantou pro citlivější kůži. Zajímavým výsledkem tohoto testu byl prací gel AlzaEco. Tento prací gel nejenže účinně odstranil skvrny, ale také se ukázal jako extrémně levný a šetrný svým složením. Dalším zástupcem byl gel FeelEco, který už má ale vyšší cenu.

Zdroj: https://www.arecenze.cz/praci-gely/, se svolením redakce Arecenze

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*