Nejjemnější toaletní papír dle spotřebitelského testu 2024: podle testerů připomíná hedvábí

Foto: https://www.arecenze.cz/clanky/otestovali-jsme-17-toaletnich-papiru/, se svolením redakce arecenze

Nedávný test toaletních papírů na portálu Arecenze.cz přinesl překvapivé výsledky. Mezi 17 testovanými produkty se jako nejjemnější ukázal ZEWA Just 1, který svými vlastnostmi vynikal nad ostatními.

Výběr produktů a testovací metoda

V testu byly zahrnuty různé značky a typy toaletních papírů, od dvouvrstvých až po luxusní pětivrstvé varianty. Mezi testovanými produkty byly například TENTO Family Fresh Lavender, ALMUSSO Economic, BIG SOFT Peach, HARMONY COMFORT, FLORALYS 68 m, a mnoho dalších. Hodnocení jemnosti probíhalo anonymně, kdy tříčlenná testovací skupina hodnotila vzorky, aniž by znala jejich značky.

Vítěz testu: ZEWA Just 1

Výsledky testu ukázaly jasného vítěze. „ZEWA Just 1 nás ohromila svou neuvěřitelnou jemností, která připomíná hedvábí,“ říká Lucie Sobotová, redaktorka Arecenze.cz. „Vysoký počet vrstev a kvalitní papír dělají z tohoto toaletního papíru jasného vítěze našeho testu.“

Výjimečné vlastnosti

ZEWA Just 1 se kromě jemnosti pyšní také vynikající savostí, pevností a rychlou rozpustností, což přispívá k jeho vysokému hodnocení. „Tento toaletní papír nabízí nejen jemnost, ale i praktické vlastnosti, které ocení každý uživatel,“ dodává Sobotová.

Zdroj: https://www.arecenze.cz/clanky/nejmekci-toaletni-papir-test-2024/, se souhlasem redakce Arecenze.cz

9 Comments

  1. Dle mého soudu a zkušenosti je nejlepší toaleťák jsou pap. kuchyňské utěrky i když se musí rozříznout na polovic – vydrží takzvaně “ hrubé “ zacházení při užívání – neprotrhávají se.

  2. mně přijdou ty role čím dál menší a čím dál dražší. člověk ho párkrát použije a role je fuč!!! připadá mi, že dříve vydržela role i několik dní, dnes jen jeden den.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*